O čom služba GastroAPP je?Otázky a odpovede
 

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru stať sa našim novým partnerom.


GastroAPP združuje reštaurácie a stará sa o ich digitálnu verziu, pričom zahŕňa ďalšie skvelé benefity, vďaka ktorým bude váš biznis na vzostupe

Chceme pomáhať, nie devastovať. Po vzájomnej dohode a návrhu objednávkového systému s kompletným dizajnom + logom pristúpime k zmluvným podmienkam.


Stretnutie

Dohoda o poskytovaných službách

Úprava aplikácie pre Vás

Webová služba beží do 48 hodín.

Uvedomujeme si, že gastronómia nie je len našim poslaním, ale aj tým vašim. Teší nás fakt, že na Slovensku aj v neľahkých chvíľach existuje stále obrovský počet ambicióznych podnikateľov, ktorí chcú rásť a napredovať.

V náročnom podnikateľskom prostredí to môže končiť likvidačne a preto je potrebné inovovať. Moderná doba nám umožňuje využívanie rôznych technológií a nezapojiť ich do predmetu podnikania môže mať stagnujúci dopad pre budúce zisky.

Ak výdavky prevyšujú príjmy, niekde je chyba a problém treba vyriešiť. Momentálne je tou chybou pandémia nového koronavírusu, s ktorým príchod tretej vlny opäť poznačí trhovú ekonomiku a priblíži nás k očakávanej kríze oveľa skôr. Aj neľahké chvíle sa však dajú využiť v niečo prospešné a preto sme sa rozhodli vytvoriť GastroAPP. Digitálnu platformu, ktorej súčasťou môže byť aj vaša prevádzka.

Potreba inovácie


COVID-19 zavrel celý trh, spôsobil hromadné prepúšťanie a núdzový stav je vždy fatálny pre veľký počet malých i stredných podnikov. Jediným riešením je adaptovať sa nepriaznivým podmienkam a implementovať jednoduchú inováciu, digitalizáciu. Dnešný svet poskytuje veľa revolučných benefitov, medzi ktoré patrí aj internet. Na Slovensku sme ho prvýkrát využili v roku 1999. Po 22 rokoch prechádzame na 5G a prenos dát vzduchom je momentálne svetový trend číslo jedna na dlhé roky z dvoch dôvodov:


Spája ľudí z bezpečia domova
Spája reálny svet s virtuálnym rýchlo a spoľahlivo

Nové možnosti, noví zákazníci a väčší dopyt


GastroAPP ušetrí čas vašej firme, vašim klientom a necháva viac priestoru zamýšľania sa nad novými nápadmi. Najkomfortnejší objednávkový systém pre vašich klientov a jednoduchý administrátorský panel, ktorý rýchlo pochopíte. Naši developeri pre vás vyvinú aplikáciu podľa špecifických požiadaviek s podporou operačných systémov iOS a Android. Privítame vás v novom podnikateľskom prostredí, kde všetko vybavíte na základe niekoľkých kliknutí, tak ako aj noví potencionálni zákazníci, ktorých používateľské rozhranie ostane aj naďalej v komfortnej zóne.

Stabilná dostupnosť


Aplikácia je k dispozícii v Apple Store a Google Store. Vytvára pohodlie pre vašich klientov a všetky objednávky vyriešite pomocou zariadenia. Objednávkový systém môžete z pozície administrátora podrobne sledovať, tak ako aj klient, ktorý vidí stav objednávky. Pri prehľadnom menu si zákazník vyberie a jednoducho objednávku spracuje do pár sekúnd.

Všetky výhody GastroAPP:


efektívna digitálna inovácia
lepšie postavenie na trhu
zocelenie organizačnej štruktúry
úspora nákladov
profesionálny prístup z našej strany
bezplatné aktualizácie počas trvania zmluvy
možnosť prikladať vaše pripomienky, ktoré skúsime vyriešiť
možnosť vytvorenia webu (ak nemáte)
SMS info pre zákazníkov

Pavol Hodál

Hajcer Reštaurácia


Objednávkový systém od GastroApp používame už niekoľko mesiacov a zaviesť takúto inováciu v našej reštaurácii bolo veľkým prínosom pre naše náklady. Slovensko je momentálne na začiatku ekonomickej krízy, väčšina prevádzok funguje len na výdaj a preto sme sa rozhodli digitalizovať. Pomáha nám to v získavaní nových zákazníkov. Je to naozaj veľmi jednoduché a pohodlné, celú aplikáciu máme nastavenú podľa našich požiadaviek a zákazníci majú tak konečne lepší dotyk s našimi jedlami. Sme veľmi zvedaví, čo všetko nám ešte GastroApp prinesie, ale už teraz vidíme na našich ziskoch, že nám to v tomto neľahkom období náramne pomáha vo všetkých smeroch. Rozhodnúť sa pre digitálnu inováciu hodnotíme ako úspech, ktorý nám otvoril dvere v úplne novom prostredí.